15 Şubat 2016 Pazartesi

ORİFLAME İŞ FIRSATLARI


Discover the Oriflame opportunity

ORIFLAME İŞ FIRSATI İLE TANIŞIN

Oriflame, sizlere satın alırken tasarruf edecebileceğiniz, satarken kazanç elde edebileceğiniz veya kendi ekibinizi kurarak daha çok kazanabileceğiniz harika bir iş fırsatı sunuyor.
Eminiz sizin aktif çalışma hayatına katılmanızı engelleyen bir sürü sebepler vardır. Sırf bu sebeplerden dolayı kendi paranızı kazanamıyor, hayal ettiğiniz yaşamı yaşayamıyorsunuz öyle değil mi?
Size sunduğumuz iş fırsatı ile;
 • Güzel ve bakımlı olabilecek
 • Kendiniz, aileniz veya öğrenciyseniz okulunuz için vakit ayırabilecek ama aynı zamanda para kazanabilecek
 • Çalışma saatlerini kendiniz belirleyebilecek
 • Dünyanın, Türkiye’nin en güzel yerlerine seyahat edebilecek
 • Başarılarınızın karşılığında ödüller kazanacak, takdir edileceksiniz
Dersek inanır mısınız?
İnanması zor biliyoruz ancak Oriflame’e inanan milyonlar bugün hepsini bir arada yaşama lüksüne sahip... Bugün 60’dan fazla ülkede 3,5 milyondan fazla kişi Oriflame’e inandı ve hayallerinin peşinden gitmeye karar verdi.
Biz Oriflame olarak; sizlerin hayallerinden ilham alarak geliştirdiğimiz ürünlerimiz ve iş fırsatı modelimiz ile size kendinizi, güzelliğinizi keşfedebileceğiniz essiz bir fırsat sunmaktayız.
Üstelik sunduğumuz iş fırsatı için daha önce bir iş deneyiminizin olmasına gerek yok!
Çalışma saatleriniz ile ilgili özgürsünüz. Hobi olarak, yarı veya tam zamanlı iş yapma kararı tamamen size ait – patron sizsiniz! Ne kadar ilerleyeceğinize ve nasıl bir yaşam tarzı elde etmek istediğinize siz karar verebilirsiniz.
Üstelik  ücretsiz yararlanabileceğiniz çeşitli eğitimler ve desteklerle tüm satış kariyeriniz boyunca Oriflame’den destek alabilirsiniz.
Gelin siz de; Oriflame ile harika görünün, para kazanın ve eşsiz bir çevre kurun.
"Bugün para kazanmaya başlayın ve yarın hayallerinize kavuşun"
Oriflame ile nasıl kazanacaksınız?
Oriflame ile para kazanmanın 2 yolu vardır.
 1. Oriflame ürünlerini satmak
 2. Oriflame size her ay, İsveç’te oluşturulan en yeni güzellik ürünlerinin bulunduğu yepyeni bir katalog sunmaktadır. Eğer satış yapmaktan hoşlanıyorsanız, müşterilerinizden topladığınız siparişler üzerinden kar ederek kazancınızı artırabilirsiniz.
 3. Kendi ekibinizi kurmak
 4. Başkalarını Oriflame’e katılmaları için davet ederek kendi ekibinizi oluşturun. Sponsorunuz kendi ekibinizi kurma yolunda size yardım edecektir. Ayrıca Oriflame Eğitimlerine katılarak güzellik, iş ve yönetim becerilerinizi geliştirebilirsiniz. Oluşturduğunuz ekibiniz ile güzellik uzmanlığınızla ilgili bilgi ve tecrübelerinizi paylaşarak kendi hayallerinizi gerçekleştirme yolunda ilerlediğiniz gibi onların da hayallerini gerçekleştirmeleri için yardımcı olacaksınız.
Ekibiniz büyüdükçe ve başarılı oldukça kazancınız da büyüyecektir.
Nasıl başlayacaksınız?
Oriflame ile işe başlamak çok kolaydır.
Oriflame Danışmanı olarak kendiniz ve aileniz için güzellik ürünlerini ortalama %30 indirim ile satın alırsınız. Arkadaşlarınıza, ailenize ve iş arkadaşlarınıza kataloğunuzu gösterip siparişler alabilirsiniz. Dilerseniz satış yaparak ve kendi ekibinizi kurarak hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.
BİLGİ ALMAK İSTEYENLERE YARDIMCI OLUNUR SEVE SEVE:)

4 yorum:

 1. Blogujuxu takibe aldimm nloguma beklerimm

  YanıtlaSil
 2. Hayırlı günler dileklerimle. Siteniz oldukça güzel. Hayırlı günler oktay usta yemek tarifleri sitemizde sizin kendinize ait olan tarif ve resimler ile sitemize tarif yarışmasına katılabilirsiniz.
  http://www.oktayusta-yemektarifleri.com/p/tarif-gonder.html

  YanıtlaSil
 3. İnstagram üzerinden para kazanmanın kitabı Instagram üzerinden para kazanmanın tüm metotları, butik açmak, satış yapmak, takipçi artırmak, 4 ayrı kazanç metodu.
  Herkese hitap eden yöntemler, sürekli güncellenen tedarikçiler, hepsi 3'lü kitap setinde.

  Instakitap seti https://goo.gl/bFXFnK

  #instakitap #instagram #instagrambutik #instagrambutikaçmak #instagramkazançları #ekiş #internettenparakazanmak #internetkazançları #mobilreklam #evdenyapılabilecekişler #ekgelir

  YanıtlaSil
 4. blogunuzu izlemeye aldım sizide bloguma beklerim :)

  YanıtlaSil

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...